• +48 579 077 972
 •      +48 579 513 073

TOBO producent mebli na targach IMM w Kolonii. W dniach 14-20 stycznia 2019 firma TOBO producent mebli z Kurian pod Białymstokiem zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na targach IMM. TOBO podczas targów zaprezentuje swoją nowość - meble prozdrowotne Health to Office - h2o. Innowacyjne meble »

Bożena Datczuk prezes firmy TOBO, producenta mebli z Kurian pod Białymstokiem została nominowana w plebiscycie do tytułu Osobowość Roku 2018 w kategorii: Biznes. Czytelnicy Gazety współczesnej oraz Kuriera Porannego mogą oddawać swoje głosy. Akcja jest prowadzona wspólnie przez Kurier P »

Targi Orgatec to wydarzenie o bogatej, ponad 50-letniej tradycji, skupiające koneserów dobrego wzornictwa z całego świata. Nie mogło na nich zabraknąć marki Profim - producenta ergonomicznych siedzisk biurowych. Stoisko firmy, zaprojektowane przez Studio Rygalik, wyróżniało się na mapie t »

W Krakowie, pomiędzy Błoniami a Wolą Justowską, w zielonym i prestiżowym miejscu, właśnie otwiera swoje podwoje pierwszy showroom polskiej marki VANK. Jego pomysłodawcą jest architektka z MORPHO STUDIO – Justyna Friedberg. Nowoczesny budynek z betonową elewacją, w klimacie fabrycznym »

Otwarte biura nie przyniosły oczekiwanej poprawy komunikacji pomiędzy pracownikami. Co gorsza – ograniczyły ją. Nie trzeba jednak od razu przeprowadzać dużych zmian w przestrzeni biurowej, by w open space ludzie zechcieli znowu ze sobą rozmawiać. Architektura i jej wpływ na relacje No »

Polski producent mebli domowych uruchomił promocję "Szkolne okazje do 30% taniej". Na wybrany asortyment wyposażenia pokoju ucznia kupujący otrzyma rabat w wysokości 30% od ceny katalogowej. Promocja trwa obowiązuje od 09.08 do 11.09.2018 r. albo do wyczerpania zapasów (ważne: promocja n »

VANK prezentuje nową linię boksów akustycznych VANK_WALL2. Od diamentowego pierwowzoru różnią się one przede wszystkim miękką strukturą ścian oraz materiałem wykończeniowym wewnątrz. Dźwięki i cisza w nowych boksach VANK_WALL2 W poszukiwaniu inspiracji dla nowej odsłony boksów ze »

6 marca 2018 roku poznaliśmy nazwy dwudziestu jeden produktów, które uzyskały nominację do Nagrody Podlaska Marka. Decyzją konkursowej Kapituły Meble Gabinetowe SNABB producenta mebli, firmy TOBO zostały zakwalifikowane do finałowej fazy realizacji. Tegoroczna edycja Podlaskiej Marki jest »

6 lutego rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Mebli i Oświetlenia w Sztokholmie. Fabryka mebli Tobo z Kurian pod Białymstokiem zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska w sektorze AG: 68, gdzie zaprezentowany zostanie nowy system mebli h2O oraz finalista konkursu Dobry Wzór 2016 – system meb »

Pierwszy fotel obrotowy marki VANK: VANK_V6, został laureatem nagrody iF DESIGN AWARD w kategorii „Produkt: biuro”. Wyróżnienie przyznane zostało przez najstarszą, niezależną organizację iF International Forum Design GmbH z Hanoweru. VANK_V6 zdobył uznanie jury składającego się z 63 »

Strona 1 z 3123
 • Galeria

  Galeria
  Galeria
  Galeria
  Galeria
  Galeria
  Galeria
  Galeria
  Galeria
 • POLSKIE MEBLE: Zapoznaj się trendami w polskim meblarstwie

  by fb - pl.polskie.meble